صندوق قرض الحسنه قوامین

از طریق هماهنگی با حوزه بازرگانی صدا و سیما از ادامه پخش تیزر تبلیغاتی صندوق قرض الحسنه قوامین جلوگیری شده است

یالثارات نوشت: در پی دستور رییس جمهور به وزیر اطلاعات مبنی بر بررسی خبر استفاده از عدد 666 در تبلیغات تلویزیونی صندوق قرض الحسنه قوامین موضوع توسط این نهاد امنیتی کشور، پیگیری و بلافاصله دستور عدم پخش این تیزر تبلیغاتی صادر شد. بنا بر این گزارش، وزارت اطلاعات در خصوص نحوه پیگیری موضوع اعلام کرد: از طریق هماهنگی با حوزه بازرگانی صدا و سیما از ادامه پخش تیزر تبلیغاتی صندوق قرض الحسنه قوامین جلوگیری شده است. در تبلیغات غرب علیه جمهوری اسلامی پس از محور شرارت خواندن ایران توسط بوش، در برخی فیلم ها ایران را با عدد 666 که عدد و نماد شیطان از نظر غربی هاست نشان می دهد.

وبارزترين نماد ابليسک در تهران ساختمان مؤسسه قرض‌الحسنه قوامين در ميدان آرژانتين است. اين ساختمان زشت، که توجه همگان را به خود جلب مي‌کند، علاوه بر ارائه نماي يک ابليسک عظيم در يکي از پرترددترين مناطق تهران، و مشرف بر مصلاي بزرگ تهران، با رنگ قرمز نيز تزيين شده. اين رنگ در مناسک شيطان‌پرستان کاربرد دارد. ساختمان قوامين در حوالي نيمه دهه 1370 به يک نهاد امنيتي تعلق داشت و «صندوق قرض‌الحسنه امين» ناميده مي‌شد که از مؤسسات مقتدر مالي کشور بود.استفاده از نماد بز در جشنواره بازی های بین المللی

استفاده از بز در جشنواره بازی آرم فوق برگرفته از تصویر بزی است که شاخ بلند کشیده ، دوبال و ریش کشیده است . اما حکایت این بز در ادبیات شیطان پرستان و تصویر آن :بز : بز شاخدار ، ‌بز مندس mendes (همان ba"al بعل خدای باروی مصر باستان) ، ‌بافومت ، خدای جادو ، scapegoat (بز طلیعه یا قربانی) این یكی از راه‌های شیطان‌پرستان برای مسخره كردن مسیح است زیرا گفته می‌شود كه مسیح مانند بره‌‌ای برای گناهان بشر كشته شد . همانطور كه در توضیح نمادهای اول اشاره شد ،‌این نماد تصویر كاملی است از بز قرار گرفته در نماد پنتاگرام .شباهت این دو نشان هرقدر هم که ناخواسته باشد آیا جوان و نوجوانی که در کلیه سطوح بازیهای رایانه ای جنگ بین نمادهای شیطانی و ماسونی را با نماد های خیر و اسلامی و انسانی تجربه و مشاهده میکند این این تصاویر تأثیر نمی پذیرد ؟انتخاب نماد بز بر هر سلیقه و معیاری که باشد در میان حجم بسیار زیاد نماد های اسلامی ، ملی و منطقه ای کاری نا پسند و ناآگانه بوده خصوصا اینکه در حوزه ای این نشان انتخاب گردیده که مفهوم و معنی آن کاملا در خدمت نماد هاس ماسونی و صهیونیزم در حوزه ادبیات بصری می باشد.استفاده از نماد چشم جهان بین در کتاب فارسی

استفاده از نماده چشم جهان بین در کتاب فارس یپس از ماجرای حذف نام خلیج فارس از پشت جلد کتاب فارسی اول ابتدایی مورد ابهام برانگیز دیگری در رابطه با علائم و نمادهای شیطان پرستی در کتاب فارسی اول راهنمایی دیده می شود.پس از ماجرای حذف نام خلیج فارس از پشت جلد کتاب فارسی اول ابتدایی و امکان حذف نام پادشاهان از کتابهای تاریخ که وزارت آموزش و پرورش تاکنون نتوانسته پاسخ مناسب و درخوری را درباره آنها ارائه دهد. مورد ابهام برانگیز دیگری در رابطه با علائم و نمادهای شیطان پرستی در کتاب فارسی اول راهنمایی دیده می شود. صفحه 67 این کتاب حاوی تصویری است از یک چشم که بی شباهت به "چشم لوسیفر" نماد شیطان پرست‌ها نیست. این چشم همچنین علامت روشنفکران نیز هست و حتی در دلار ایالات متحده آمریکا نیز به عنوان نظم نوین جهانی دیده می شوداین تصویر در کنار شعری از شاعر حکیم ابوالقاسم فردوسی ترسیم شده که ارتباط چندانی به آن ندارد.        

این چشم اگرچه برخلاف چشم لوسیفر یا همان نماد شیطان پرستها در مثلث قرار نگرفته اما اگر به ادامه تصویر دقت کنید متوجه می شوید که امتداد این مثلث تا انتهای تصویر که شامل انسان، خورشید، کتاب و گیاه و چند مایه حیاتی دیگر بوده،و از همه محمتر اینکه در اینتهای این حرم فرش شطرنجی نیز به چشم میخورد. که معنی همه اینها همان تحت کنترل و احاطه قرار گرفتن تمام موجودات را دارد؛ همان چیزی که شیطان پرستها درباره لوسیفر عنوان می کنند. 

نمادهای روی این کتاب نمادهای شیطانی نمیباشد؟

معاون پژوهشی وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: بررسی کارشناسان در مورد تصویر کتاب فارسی اول راهنمایی به پایان رسید و نتیجه نهایی این است که تصویر عنوان شده نماد شیطان پرستی نیست. به گزارش مهر،حجت الاسلام بهرام محمدیان افزود: طراح این تصویر یکی از طراحان موفق در حوزه دفاع مقدس بوده که در جشنواره های مختلف نیز دارای رتبه است و طبق اذعان خودش در طراحی این تصویر چنین شاخصهایی را در نظر نداشته است.

http://www.khabaronline.ir/images/position1/2010/2/ketab_1.jpg

صفحه 67 کتاب فارسی اول راهنمایی شامل تصویری است که شائبه استفاده از چشم لوسیفر به عنوان نماد شیطان پرستی یا نماد نظم نوین جهانی که در دلار آمریکا مصور شده را ایجاد کرده است که حجت الاسلام محمدیان در واکنش به این موضوع از بررسی این احتمال و ابهام در کارگروهی خبر داده و گفته بود:" اگر توضیحات طراحان و ناشران این تصویر کافی بود حمل به صحت می کنیم و اگر کافی نبود و یا کژتابی داشت تصویر مذکور را برای سال آینده حذف می کنیم و اگر متوجه شویم که شیطنت بوده برخورد خواهیم کرد." رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تصویرسازی این صفحه توسط یک نفر صورت نگرفته و در شورای هنر و تالیف نیز به مشورت گذاشته شده است.

اگر این نماد به نمادهای شیطان پرستی ربطی ندارد ما از  معاون پژوهشی وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش سوال میکنیم آیا فرش شطرنجی زیر پای این دو مجسمه هم هیچ ربطی به شیطان پرستی ندارد؟

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم دی ۱۳۸۹;ساعت 0:32;  توسط گمنام;  |